درباره ما

علی (ع) :  بهترین چیزی که بنده  از خداوند درخواست می کند سلامتی و عافیت است.

با گسترش روز افزون کاربران اینترنت در دنیا و رشد قارچ گونه وبلاگ ها و سایت های بی محتوا و درج اخبار بی منبع معتبر وجود یک پایگاه اطلاع رسانی که بتواند اعتماد مخاطب را بخود جلب نماید و هدفش بجای فریب خواننده و درج آگهی های مضر برای مصرف کننده ، انتشار اخبار دقیق و درست در راستای بالابردن فرهنگ سلامتی هر فارسی زبان در هر کجای این کره خاکی ضروری بود.

پایگاه اطلاع رسانی  ” سلامتستان  ” پس از شش ماه بررسی و انجام مقدمات کار،  در مرداد ماه سال ۱۳۸۹ با هدف اعتلای فرهنگ سلامت ، دانش پزشکی و حفظ سلامت جامعه  شروع  به کار کرد.

خلاء وجودی چنین وب گاهی برای فارسی زبانان بسیار مشهود بود.اکثر وب گاه های مرتبط با سلامت یا خبرگزاری ها هستند یا چند وب گاه که اخبار این خبرگزاری ها را کپی برداری می نمایند و در نهایت خواننده چیز جدیدی به دست نمی آورد و این اخبار هم جذابیت برای ترغیب خواننده به مطالعه آن ندارند.

در ” سلامتستان  ”  سعی شده تا با استفاده از موضوعات مورد نیاز مردم و انتخاب تیتر های جذاب و مطالب مختصر و مفید ، خواننده را با خود همراه نماید تا دانسته های سلامتی و بهداشتی خود را افزایش دهد.

salamatestan

در سال ۱۳۹۰ در جشنواره ملی سلامت به عنوان وب سایت برتر سلامت کشور معرفی و توسط  خانم دکتر دستجردی ٫ وزیر محترم بهداشت ( وقت ) تندیس و لوح افتخار به موسس آن اهدا گردید.

این پایگاه هم اکنون توسط تیمی از پزشکان و کارشناسان ارشد که تجربه کاری در زمینه های فرهنگی و رسانه ای ، پزشکی و تغذیه  و زیبایی را دارند، پشتیبانی می گردد.

مدییت ونطارت کلی بر پایگاه اطلاع رسانی ” سلامتستان  “زیر نظر مدیر بهترین پایگاه اطلاع رسانی خانوادگی فارسی زبان و چندین وب گاه دیگر در حوزه رسانه ای انجام می گردد. ایشان همچنین سابقه ۲۱ ساله رسانه ای دارند و در چندین نشریه پر مخاطب و صداو سیما سابقه طولانی همکاری دارند.

محتوای پایگاه اطلاع رسانی ” سلامتستان ” هر روز و بنا بر اقتضا و نیاز ، گاهی چند بار در روز بروز رسانی می شود . در تهیه محتوا تلاش میشود که  بیشتر خبرها، برگرفته از پایگاه های مشهور و معتبر بین المللی باشد و گاه از خبرهای تولیدی مفید خبرگزاری های داخلی هم استفاده میشود که در این صورت تمام منابع ذکر میشود .

هم اکنون مطالب ” سلامتستان ” در دو صفحه از تنها نشریه تخصصی در حوزه بهداشت پوست و مو در ایران ” زیبایی”  در هرشماره چاپ می گردد.

شما هم با زندگی در سرزمین سلامتی ” سلامتستان ” همیشه سالم بمانید.